Far Data

Rzetelna i fachowa obsługa Klienta

Doświadczenie firmy jest gwarancją rzetelnej i fachowej obsługi Klienta.

Far Data Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Far Data Sp. z o.o. Spółka Komandytowa powstała z połączenia trzech niezależnych podmiotów gospodarczych, istniejących na rynku od początku lat 90 ubiegłego wieku. Połączenie to umożliwiło zwiększenie potencjału handlowego i technicznego oraz znacznie rozszerzyło obszar działalności.

Profil spółki ukierunkowany jest na projektowanie, sprzedaż i wdrażanie zaawansowanych systemów pomiarowych i automatyki przemysłowej. W dziedzinach tych firma bezustannie zdobywa nową wiedzę i rozwija swoje kompetencje. Ponadto posiadanie własnego zaplecza projektowego i produkcyjnego zaowocowało wieloma nowatorskimi rozwiązaniami, które w obecnej chwili stanowią standard wyposażenia w przemyśle, transporcie czy też laboratoriach pomiarowych.

Doświadczenie firmy jest gwarancją rzetelnej i fachowej obsługi Klienta. W ramach realizowanych usług oferuje pełne wsparcie w procesach implementacji proponowanych rozwiązań, począwszy od momentu zaprojektowania systemu, poprzez dobór najbardziej adekwatnego dla potrzeb Klienta rozwiązania, wdrożenie tego rozwiązania, a skończywszy na usługach profesjonalnego serwisu, odpowiadającego zawsze indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom każdego z Klientów.

Więcej:

Jak wyglądają nasze realizacje?
Co w wolnej chwili?
Jakie zdobyliśmy nagrody?

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szukaj